Praca przez Internet

GPTR to skrót od ‘get paid to read’ – czyli: ‘zarabiaj na czytaniu’.

Jest to bardzo prosty sposób zarabiania pieniążków poprzez sieć Internet który nie wymaga żadnego wkładu finansowego ani znajomości języków obcych z uwagi na to iż mamy dużo takich polskich programów.

Zarabianie odbywa się na zasadzie klikaniu w linki reklamowe bądź banery reklamowe, czytaniu emaili oraz przeglądaniu wybranych stron internetowych.

Jeśli zaprosisz znajomych do danego programu to jeszcze będziesz otrzymywał prowizje od zarobków jaki oni i ich znajomi wygenerują. W zasadzie gdy zbierzesz dobrą siatkę poleconym możesz już nic nie robić a twoje konto będzie cały czas pracować dla Ciebie. Taki link referencyjny (znajdziesz go w panelu po zalogowaniu się do programu) możesz wysyłać swoim znajomych bądź umieścic go na własnych stronach internetowych np. w postaci baneru reklamowego.

Wypłacać pieniążki można na wiele sposobów, miedzy innymi na swoje prywatne konto bankowe, bądź na własne konta internetowe typu PayPal, eGold, MoneyBookers które są szalenie popularne i bardzo ułatwiają przepływ gotówki, oczywiście z tych kont bez problemu możesz wypłacić zdeponowane pieniążki na swój prywatny rachunek bankowy. Więcej o bankach internetowych przeczytasz w dziale: Konta Internetowe.

Poniżej będziemy systematycznie Wam przedstawiać programy GPTR które naszym zdaniem są godne uwagi, a co najważniejsze są wypłacalne.
Taka praca przez Internet na pewno pozwoli zarobić nie jednemu użytkownikowi Internetu


Na Pierwszej pozycji: Program Zielony Mail

zielony mail

Zielony Mail to program który istnieje praktycznie od początków istnienia Polskich programów GPTR i przetrwał on aż do dzisiejszych czasów.

Jest to szalenie mocny i pewny program mailingowy który płaci za:
• Czytanie maili reklamowych: od 1gr do 5gr.
• Klikanie w sekcji płatnych linków od 0.25gr do 1gr.
• Klikanie w sekcji klików konkursowych od 0.05gr do 0.10gr.
• Promowanie strony w sekcji PTP, od 0.5zł do 1.5zł za 1000 unikalnych wejść na stronę.

Ponadto oferuje:

• Comiesięczny konkurs klikacza z wysokimi nagrodami, dla najaktywniejszych.
• Krótkie timery 10 sekundowe lub krótsze, gdy wczyta się reklamowana strona.
Pięcio poziomowy program partnerski: 10% – 8% – 5% – 3% – 1%.
• Wypłaty od 15zł, realizowane raz w tygodniu.
• Nie wymagam danych osobowych.

• Aby zapisać się do programu kliknij TUTAJ