WatchTV

program WatchTV

WatchTV to program komputerowy do odbioru telewizji internetowej

WatchTV jest aplikacją, która umożliwia użytkownikowi oglądanie na żywo programów telewizyjnych oraz słuchanie radia poprzez sieć Internet. W przypadku niektórych stacji nadawane są wcześniej nagrane audycje, zmieniające się co kilka godzin. Większość kanałów TV, zarówno radiowych jak i telewizyjnych posiada „program telewizyjny”, czyli użytkownik może podejrzeć co będzie nadawane o danej porze. Dodatkowo niektóre stacje zawierają również swoją własną telegazetę, którą oczywiście będziesz mógł przeglądać w dowolny sposób. Program WatchTV to darmowa telewizja przez internet, to ogromny zbiór kanałów TV z Polski i z zagranicy. Liczba dostępnych programów rośnie w ekspresowym tempie – Internet jest już coraz popularniejszym źródłem informacji. Na dzień dzisiejszy jest to blisko 30 kanałów telewizyjnych i 150 radiowych.
Program WatchTV
zawiera w sobie moduł „update” aktualizacji bazy dostępnych programów telewizyjnych i radiowych, wystarczy, że w głównym oknie aplikacji wciśniemy przycisk „Aktualizuj stacje” a dosłownie w ciągu paru sekund Twoja wersja programu pobierze aktualną bazę stacji z serwera.

Program posiada bezpłatną aktualizację, każdy użytkownik programu upoważniony jest do darmowej aktualizacji programu oraz do pobrania aktualnych baz danych stacji telewizyjnych i radiowych. Aktualizacja jest autoryzowana, dzięki czemu jedynie posiadacze legalnego oprogramowanie będą mogli skorzystać z niej

Poza głównym programem komputerowym otrzymasz również specjalny edytor który umożliwia dodanie do bazy danych WatchTV swojego własnego kanału telewizyjnego bądź radiowego. Dzięki edytorowi Twoja baza programów online będzie rosła jeszcze szybciej. Łącząc opcję edytora własnych stacji i wbudowaną aktualizację, otrzymujesz w zasadzie swoją własną wymarzoną, prywatną kablówkę!

Gdy któryś z kanałów bardzo przypadnie Ci do gustu, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś mógł ją zapamiętać w wygodnym miejscu, jeśli często korzystamy z danej stacji telewizyjnej bądź radiowej możemy dodać ją do ulubionych! Żeby dodać dany kanał do ulubionych wystarczy wybrać go i z menu dostępnego pod prawym klawiszem myszki należy wybrać opcję Dodaj do ulubionych

Program oczywiście posiada przygotowana szczegółowa pomoc techniczna, by nikt nie miał problemów z zainstalowaniem i korzystaniem z programu.

Jeśli jesteś zainteresowany programem do odbioru telewizji – WachTV, a telewizja i radio są bardzo ważne w twoim codziennym życiu, to serdecznie zapraszamy na stronę internetową www.xse.pl na której będziesz mógł pobrać plik z programem komputerowym WatchTV.